Пн-Вс 9.00 - 19.00
работаем без выходных
Добро пожаловать в fairydecor.com.ua

 ФОТОШТОРЫ ФОТОТЮЛЬ НЕДОРОГО,ФОТОШТОРЫ НА ЗАКАЗ

                                                                    

Фотоштори Україна

Фотоштори з вашим дизайном, дизайнерські фотоштори
Пропонуємо купити фотоштори з ексклюзивним дизайном.
Уже надруковано і пошито безліч фотоштор  для жителів всієї України!
Клієнти можуть замовити:
Фотоштори для кухні, дитячої спальні і залу, оформлення в єдиному стилі.


Переваги інтернет-каталогу 3D штор

Менеджери компанії fairydecor.com.ua щодня приймають заявки по телефону, без перерви на свята.Дизайнери приступають до роботи в момент отримання замовлення. Експерти створюють візуальні концепції за допомогою комп'ютерних технологій. Наявність великої кількості шаблонів спрощує виконання завдання. Дизайнери залучають до роботи замовника, демонструючи безліч варіантів макетів. Спеціаліст уважно вислуховує побажання клієнта, під час проектування малюнка для фіранок. Особлива увага приділяється вибору конструктивних елементів. Комплекти фотоштор доповнюються петлями, люверсами або тасьмою.Компанія fairydecor.com.ua прозоро формує вартість на всі товарні позиції. Тут можна купити фотоштори за ціною виробника.
Сьогодні можна купити фотоштори в Дніпрі, Харкові, Києві, Одесі, Херсоні, Львові.

Термін виконання замовлення залежить від місця проживання покупця і розміру партії товару.

Основні характеристики і переваги фотоштор
Для виробництва фотоштор на замовлення використовуються наступні категорії тканин:
Блекаут, Шифон, Габардин,Сатен, Атлас.
Довговічність і стійкість нанесеного зображення забезпечується технологією сублімації. Штори з принтом виготовляються кваліфікованими фахівцями на високоякісному обладнанні. Для роботи використовуються екологічно чисті витратні матеріали та барвники.Продукція не сприйнятлива до ультрафіолетового випромінювання, температурних перепадів і підвищеної вологості. Клієнтам демонструють сертифікати якості державного зразка.Вже тисячі людей купили фотоштори в Україні для оформлення офісних, промислових і житлових приміщень. Безпечні вироби набувають навіть керівники дошкільних установ. Великий 3D-каталог з барвистою і доступною продукцією спрощує вибір замовника. Після першої покупки ви гарантовано станете нашим постійним клієнтом! Наше нове виробництво і новітні друкарські машини дають можливість виконати наш абсолютний виробничий потенціал і надати покупцеві унікальна торгова пропозиція. У нас на сайті ви можете ознайомитися з нашими варіантами штор, так само можете самі надати нам зображення, і ми зможемо його надрукувати. Каталог нашого інтернет-магазину включає в себе дизайнерські зображення, які ми вибрали спеціально для вас. Наша компанія працює по всій Україні, так само надаємо гарантію нашої продукції.


Наші переваги:

 • Приймаємо особисті заявки клієнтів.
 • Вносимо правки в будь-які наші зображення.
 • Доставка по всій Україні.
 • Всі вироби сертифіковані і якісні.
 • Комфортний підбір штор, усі товари розсортовані по групах, що набагато полегшує пошук.
 • Можемо запропонувати вам кращу ціну на Українському ринку.
 • Широкий вибір матеріалів 3D штор, різноманітна палітра кольорів друку.

 • Атлас - шовкова або напівшовкові світла тканина атласного переплетення щільністю 170 --210 г| кв.м з гладкою блискучою поверхнею. Атлас може бути як гладкими, так і структурним на відчу.
 • Сатен - блискуча, гладка на дотик біла поліефірна тканина, особливого сатинового переплетення щільністю 182-192 г |кв.м. Лицьова сторона нагадує шовк або атлас, але при цьому його поверхня матова, відмінно розсіює світло не дає відблисків.Тканина Сатен володіє високими зносостійкими якостями.
 • Габардин - поліефірна, матова, біла тканина щільного переплетення, щільність у якій 157-176 г|кв.м. Чудово пропускає повітря і добре абсорбує вологу. Зносостійкий, добре утримує свою форму в готових виробах і не примхливий в чищенні. Матова поверхня і висока щільність габардину дозволяє будь-якому зображенню виглядати на ньому багато.
 • Блекаут - светонепроницаемая тришарова тканина біло-сірого кольору, щільністю 278 - 293 г| кв.м з поліефірного волокна з подвійним сатиновим переплетенням. Має здатність затримувати найяскравіший сонячне світло, прекрасно зберігає форму, не вицвітає, володіє тепло - і звукоізоляційні властивості.